.

.

New
Сент Луис Кардинали Тајлер Веб #30 Издадена Игра Потпишана Бела Маичка 48 ДП44825 - Игра Користени Дресови НА МЛБ

Сент Луис Кардинали Тајлер Веб 30 Издадена Игра Потпишана Бела Маичка 48 ДП44825 - Игра Користени Дресови НА МЛБ

DEN 3279.84

Тековен
Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Игра Користи МЛБ Дресови. Сент Луис Кардинали Тајлер Веб #30 Игра Издадени Потпишан Белата Маичка 48 ДП44825 ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограм нема Да бидат вклучени тајлер Веб сувенири. Сент луис кардинали сувенири.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди