.

.

New
Боровинки Овошје Мало Дете бобинки За Момчиња Девојчиња Бебиња Деца Грав Плете Зимски Капи

Боровинки Овошје Мало Дете бобинки За Момчиња Девојчиња Бебиња Деца Грав Плете Зимски Капи

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

100% памук Еластично затворање. Миење Раце Само. Одличен Квалитет - - - - - - - оваа детска шапка е изработена од висококвалитетен памук, мека и удобна.Премиум растегливото плетено овозможува подолго абење. Големини- - - - С : 0-6М; М : 6-12М; Л : 12-24М. Сите Прилики - - - - - - - оваа капа за бебиња совршена за деца кога играат на отворено, одат на училиште, спорт и други активности на отворено во студени денови. Ќе изгледа прекрасно на вашите деца и ќе ги задржи вашите деца толку топло и убаво. Задолжителна галантерија за вашите деца. Одличен Подарок - - - - - - Бебешка капа за момчиња и девојчиња може да биде одличен подарок за Роденден,Божиќ,Денот на Благодарноста,Нова година или други фестивали.Направете вашиот мал ангел да изгледа помодерно и поубаво. Инструкции за перење - - - - - - Рачно перење и машина за перење, предлагаме да се мие на деликатен циклус, Да Се Исуши на тивок оган или да се исуши линијата. Погоден За Повеќето Бебиња Од 0-4 Метри. Сезони : Пролет, Лето, Aut, Зима. Рачно Миење Со Топла Вода - - - - - - Модерен И Стилски Дизајниран во повеќе бои, направете го вашето малечко помодерно и стилско, лесно совпаѓање за секојдневно носење. Суштински Додатоци За Зимска Облека Уникатен и прекрасен дизајн .Оваа зимска капа е заштитен додаток и го прави поудобен. Бебето може да добие топлина од оваа капа цела зима, па дури и поладни пролетни и есенски месеци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди