.

.

New
Вреден Увоз 36 Стои Тиква Костим Поздрав, Портокал

Вреден Увоз 36 Стои Тиква Костим Поздрав, Портокал

DEN 278.88

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер Совршен поздравувач за вратата. Доаѓа Во Бело и портокалово. Плашлив и забавен изглед. Рацете се поврзани за да се позиционираат како што сакате. Поздравувачот на костими од тиква е најслатката декорација За Ноќта на Вештерките за поздравување на трикот или третирачите. Ставете го на тремот или скалите за уникатно добредојде.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди