.

.

New
Андонгнивел Женски Краток Ракав Поштенски туника Секојдневен Фитинг Кошула Блуза Блузи Повлечете Ракав Лабава Шифон Кошула

Андонгнивел Женски Краток Ракав Поштенски туника Секојдневен Фитинг Кошула Блуза Блузи Повлечете Ракав Лабава Шифон Кошула

DEN 91.04

Тековен
Во продавницата

НАТПРЕВАР : трендовската кошула е совршена за спарување со вашите тексас шорцеви, панталони, фармерки, хеланки, здолништа итн КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, мек, удобен и привлечен. Костум за девојки, жени при излегување, забава, работа и сите секојдневни прилики. СТИЛ : Андонгнивел Блузи Економичен И Широко Користен, погоден за повеќето луѓе, натпревари со различна облека, Врвовите изгледаат природно и грациозно што ви даваат атрактивен шарм. ПОВОД : погоден е за секојдневно носење, секојдневен, празник, забава, состаноци, училиште, на отворено. Погоден За Пролет ,umn и Зима. ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големини, ве молиме изберете ја вашата соодветна големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не преку е-пошта.Фала! Имајте убав ден!. НАТПРЕВАР : трендовската кошула е совршена за спарување со вашите тексас шорцеви, панталони, фармерки, хеланки, здолништа итн. КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, мек, удобен и привлечен. Костум за девојки, жени при излегување, забава, работа и сите секојдневни прилики. СТИЛ : Андонгнивел Блузи Економичен И Широко Користен, погоден за повеќето луѓе, натпревари со различна облека, Врвовите изгледаат природно и грациозно што ви даваат атрактивен шарм. ПОВОД : погоден е за секојдневно носење, секојдневен, празник, забава, состаноци, училиште, на отворено. Погоден За Пролет ,umn и Зима. ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големини, ве молиме изберете ја вашата соодветна големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не преку е-пошта.Фала! Имајте убав ден!. За Жените Андонгнивел Блузи : Карактеристики : Врат : В Јака Половината : Лабава Должина : Средна Долга Соодветна сезона : Четирите сезони Забелешка : ве Молиме внимателно погледнете ја табелата со големини на последната слика или опис на производот пред да поставите нарачки, слободно контактирајте не ако имате какви било прашања или проблеми, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите проблеми за вас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди