.

.

New
Светот Е Твој Неонски Знак За Декор На Просторијата, Топол БЕЛ ЛЕД Збор Со НАПОЈУВАЊЕ Неонски Светлосен Знак За Канцеларија Во Спална Соба, Подароци За Ѕидна Уметно

Светот Е Твој Неонски Знак За Декор На Просторијата, Топол БЕЛ ЛЕД Збор Со НАПОЈУВАЊЕ Неонски Светлосен Знак За Канцеларија

DEN 794.88

Тековен
Во продавницата

Ние сме тим на креатори и дизајнери со одличен вкус за Убавина Нашиот сон е да внесеме неонска уметност во животот на секого. Придружете ни се ! Набавете си уникатен премиум неонски знак за вашиот бизнис/настан/комерцијален/домашен декор. Предложена внатрешна декорација. За надворешна употреба, внимавајте да не допирате вода на интерфејсот на светлосната лента. Големина : 17Х9 инчи. Работен напон : 5 V USB. Емитување Боја : Топло Бело. Метод на инсталација : врата/прозорец/ѕид/кабинет/работна површина. 1 ЕЕЗ "СВЕТОТ Е ТВОЈ" неонски знак. 1 ПАРЧИЊА Кристална линија. 4 ПАРЧИЊА Виси нокти. ①Вибрациите Се Важни Дали за соба или забава, вибрациите се важни. Од време на време, на сите ни треба нешто за да го подигнеме расположението и ни треба малку простор за разладување. СВЕТОТ Е ТВОЈ Предводениот Знак е добар избор за додавање на вибрации што ќе изгледа одлично со вашите други работи. ●Висококвалитетен и Безбеден Q формулацијата е изработена од мек силикон, а таблата е изработена од акрилик, што е одлично за отпорност на топлина и може да се остави подолго без да се грижите за прегревање. Безбедно е да ја допрете површината откако ќе се вклучите долго време. ①Затемнет и Слободно Декоративен Неонски Знак СВЕТОТ Е ВАШ доаѓа со 3-клучен затемнувач и USB конектор, можете да ја прилагодите осветленоста според вашите желби и лесно да декорирате речиси насекаде. ЗАТЕМНЕТЕ го до најниска осветленост за да биде вашата ноќна светлина или да СТАНЕТЕ доволно СВЕТЛИ за да го осветлите вашиот простор во топол бел сјај. Твојот Свет-Твоето Златно Правило Нека потсети дека светот е твој и можеш да правиш што сакаш! Совршено е за речиси сите прилики како забава, позадина за фотографија, спална соба, кафуле, бар, клуб, паб, канцеларија, роденденска забава. Само подарете му на пријател, член на семејството, сакана личност или за себе. ●Активна По-продажба ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор според политиката. ①Вибрациите Се Важни Дали за соба или забава, вибрациите се важни. Од време на време, на сите ни треба нешто за да го подигнеме расположението и ни треба малку простор за разладување. СВЕТОТ Е ТВОЈ Предводениот Знак е добар избор за додавање на вибрации што ќе изгледа одлично со вашите други работи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди