.

.

New
ZOOMHITSKINS PS4 Тенка Кожа, Компатибилен За Playstation 4 Тенок, Крави Uni Млечни Млеко Фарма Симпатична Moo Црна Бела, 1 PS4 Тенок Конзола Кожата, Трајни &засилувач; Одговара, Лесно Д?

ZOOMHITSKINS PS4 Тенка Кожа, Компатибилен За Playstation 4 Тенок, Крави Uni Млечни Млеко Фарма Симпатична Moo Црна

DEN 479.20

Тековен
Во продавницата

СОВРШЕНО СЕ ВКЛОПУВА, КОМПАТИБИЛЕН ЗА PLAYSTATION 4 ТЕНОК : оваа PS4 тенок додатоци кожата е прецизно исечена за да одговара и да обезбеди целосна заштитна PS4 Тенка кожа и компатибилна За Playstation 4 тенок додатоци Можете исто така да најдете различни PS4, PS4 Pro, PS5, X1, Прекинувач, ПРЕКИНУВАЧ OLED, Прекинувач Lite и повеќе за вашата конзола и контролори. НАШИТЕ ТЕНКИ кожи PS4 се направени во САД. СТОТИЦИ ДИЗАЈНИ ПОСТОЈАНО СЕ АЖУРИРААТ : ние секогаш внимаваме на најновите трендови на налепници ЗА Тенок КОЖА PS4 : симпатична, розова, мачка, змеј, ретро гроздобер, камо, ботаничка, сакура, пастелна, сина, аниме, корали, животно, морнар, мермер, галаксија, месечина, еднорог, широк спектар на ps4 тенок контролер и PS4 тенки конзолни кожи за да изберете . Имаме задоволни клиенти од целиот свет, и се воодушевени да биде дел од големиот игри индустрија. ИЗДРЖЛИВ 3М ВИНИЛ НАЛЕПНИЦА PS4 ТЕНОК КАПАК : Изработен од издржлив 3м ораџет винил, производите НА ZOOMHITSKINS нудат супериорни перформанси во нашиот ps4 тенок капак на конзолата за да ги заштитите вашите брзини од прашина и гребнатини. Кожите ЗА Тенки конзоли PS4 за девојчиња и момчиња се дизајнирани да нудат издржливост и заштита, а исто така и да се вклопат совршено. Силна адхезија, без меурчиња, слободно!. ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ и КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : Секој сет НА PS4 Тенка кожа вклучува 1 x PS4 тенка конзола кожа. Конзолата и контролорите не се вклучени. Постојат само 6 едноставни чекори за Да го добиете ВАШИОТ PS4 Тенок заштитен со налепници за налепници ZOOMHITSKINS : исклучете ги конзолите, исчистете ги со облека или крпи, излупете ја налепницата назад, нанесете ја налепницата со пластична картичка за да ги извадите меурчињата, повторно поврзете се и уживајте во вашите игри!. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : уверени Сме дека супер ЌЕ ги САКАТЕ нашите Тенки додатоци PS4, обезбедени се чекор по чекор инструкции за да можете лесно да ги инсталирате Тенките кожи PS4. Не двоумете се да допрете ако имате какво било прашање и ние ќе се погрижиме за вас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди