.

.

New
Џон Рокер Потпиша Ролингс Официјален Млб Бејзбол w/Метс Цица! - Автограмирани Бејзбол Топки

Џон Рокер Потпиша Ролингс Официјален Млб Бејзбол w/Метс Цица! - Автограмирани Бејзбол Топки

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Бејзбол. Џон Рокер Потпиша Ролингс Официјален Млб Бејзбол w/Метс Цица!. Оваа ставка доаѓа целосно заверена со потврда за автентичност од одобрен продавач На Спортски Сувенири и е поддржана од гаранцијата За автентичност На Спортот. Ако производот е непотпишан или не се користи за игра, холограмот нема да биде вклучен џон Рокер сувенири. Тампа Беј ѓаволот зраци сувенири.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди