.

.

New
Збогум Засекогаш Таблет Случај Тенок Флип Штанд Заштитен Капак Со Држач За Молив Компатибилен ЗА IPAD 2020 (10.2 во)

Збогум Засекогаш Таблет Случај Тенок Флип Штанд Заштитен Капак Со Држач За Молив Компатибилен ЗА IPAD 2020 (10.2

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Изработен од вештачка кожа и ТПУ, овој случај е ултра тенок, лесен, издржлив и лесен за инсталирање и отстранување Капакот На Фиоката за Пенкало обезбедува заштита од отпечатоци од прсти, удари, гребнатини и прашина, од секојдневно носење, испакнатини, гребнатини и случајни капки, може да биде добро заштитен кога се носи. Куќиштето овозможува лесен пристап до камерата, звучниците, портите и копчињата без да го отстраните за употреба, совршено се вклопува со вашиот уред, поддржувачки дизајн, нелизгање, може да се користи во хоризонтална положба за читање или гледање видеа. Симпатична модерна и интересна заштитна футрола, совршена за секојдневна употреба, бркање драма дома, канцеларија, студентски дом, хотел, службено патување, студирање, работа, одмор, патување, кампување, теретана итн. На Денот На Мајката, Денот На Таткото, Роденденот, Денот на Вљубените, практичен подарок за родителите, пријателите, девојките, семејството за празници, Божиќ, Нова година. Забелешка : пред да нарачате, внимателно проверете дали заштитниот капак е во согласност со вашиот уред. Ако сте го купиле нашиот заштитен капак на производот, доколку имате какви било прашања, слободно испратете ни е-пошта. Ние ќе го решиме за вас што е можно поскоро во рок од 24 часа. Ве молиме купете со доверба. Изработен од вештачка кожа и ТПУ, овој случај е ултра тенок, лесен, издржлив и лесен за инсталирање и отстранување. Капакот На Фиоката за Пенкало обезбедува заштита од отпечатоци од прсти, удари, гребнатини и прашина, од секојдневно носење, испакнатини, гребнатини и случајни капки, може да биде добро заштитен кога се носи. Куќиштето овозможува лесен пристап до камерата, звучниците, портите и копчињата без да го отстраните за употреба, совршено се вклопува со вашиот уред, поддржувачки дизајн, нелизгање, може да се користи во хоризонтална положба за читање или гледање видеа. Симпатична модерна и интересна заштитна футрола, совршена за секојдневна употреба, бркање драма дома, канцеларија, студентски дом, хотел, службено патување, студирање, работа, одмор, патување, кампување, теретана итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди