.

.

New
IEASEsb Чаши За Вода Виски Стакло Кристално Домаќинство Вода Стакло Млеко Сок Млеко Чај За Домаќинство Пиење Стаклена Чаша

IEASEsb Чаши За Вода Виски Стакло Кристално Домаќинство Вода Стакло Млеко Сок Млеко Чај За Домаќинство Пиење

DEN 2088.00

Тековен
Во продавницата

Чаша што содржи вода, млеко, сок, сода, итн ●Може да се користи за пополнување на различни течности, како што се ладна/топла вода, млеко и пијалоци. ●Може да се користи и за излети, роденденски забави, сокови за пријателите и семејството. ●Совршен за елегантни состаноци и секојдневна употреба. ●Совршено одговара на вашата рака. Неговиот капацитет ви овозможува да уживате во вашиот пијалок подолго. Чаша што содржи вода, млеко, сок, сода, итн. ●Може да се користи за пополнување на различни течности, како што се ладна/топла вода, млеко и пијалоци. ●Може да се користи и за излети, роденденски забави, сокови за пријателите и семејството. ●Совршен за елегантни состаноци и секојдневна употреба. ●Совршено одговара на вашата рака. Неговиот капацитет ви овозможува да уживате во вашиот пијалок подолго. Материјал : стакла : чаши за вино, шолји за кафе, чаши за виски итн.Применливо за : бар,ресторан, дом, итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди