.

.

New
Orandesigne жени v вратот со долги маички кошули лабава долга ракав пулвер Туника врвови

Orandesigne жени v вратот со долги маички кошули лабава долга ракав пулвер Туника врвови

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

памук и полиестер Затегнување на затворањето. Само миење на рацете. Обична кошула - Оваа лабава кошула обезбедува моден изглед и обичен стил. Симпатичниот V врат и обичниот дизајн ве прават стилски и гламурозен. Погодно за секојдневниот живот. ? Карактеристики - лабава вклопување, пулвер со долг ракав, малку преголем, долг фит, цврста маичка во боја, лесен, симпатичен V врат, ракав Раглан, обични врвови за многу прилики. ? Материјал - памук и полиестер. Истегливиот и мек материјал ве прави да се чувствувате пријатно. Лесен, дише и пријателски за кожата. Умерена дебелина е совршена за пролет, есен, рана зима. Лесно е да се совпадне - оваа цврста кошула во боја е совршена со обична блуза, фармерки, слаби хеланки, панталони, патики или чизми за пристоен изглед. Идеално за подароци за вашите пријатели и семејства. Секоја прилика - врвовите на пулвер V вратот се идеални за секојдневно носење, случајно, училиште, улица, датум, канцеларија, работа, плажа, празник, спорт, правејќи ве шармантни и кул. памук и полиестер. Затегнување на затворањето. Само миење на рацете. Обична кошула - Оваа лабава кошула обезбедува моден изглед и обичен стил. Симпатичниот V врат и обичниот дизајн ве прават стилски и гламурозен. Погодно за секојдневниот живот. ? Карактеристики - лабава вклопување, пулвер со долг ракав, малку преголем, долг фит, цврста маичка во боја, лесен, симпатичен V врат, ракав Раглан, обични врвови за многу прилики. ? Материјал - памук и полиестер. Истегливиот и мек материјал ве прави да се чувствувате пријатно. Лесен, дише и пријателски за кожата. Умерена дебелина е совршена за пролет, есен, рана зима. Лесно е да се совпадне - оваа цврста кошула во боја е совршена со обична блуза, фармерки, слаби хеланки, панталони, патики или чизми за пристоен изглед. Идеално за подароци за вашите пријатели и семејства. Секоја прилика - врвовите на пулвер V вратот се идеални за секојдневно носење, случајно, училиште, улица, датум, канцеларија, работа, плажа, празник, спорт, правејќи ве шармантни и кул. Карактеристики : Долги ракави, долга вклопување, цврста боја, лесна, лабава манжетни, симпатична V врат, ракав Раглан, обичен и лабав стил се вклопува. Дизајн : Солидни џемпери во боја за жени со симпатичен врат, никогаш не е во стил за овој класичен дизајн. Материјал : Памук и полиестер. Истегнат и мек материјал лесен, дише и пријателски за кожата. Натпревар : Можете да ја спарите оваа џемпер со панталони, фармерки, хеланки, шорцеви, слаби панталони и секси потпетици или чизми за пристоен изглед. Повод : Удобните женски џемпери е совршен избор за секојдневно носење, секојдневно, училиште, улица, датум, канцеларија, работа, плажа, празник, спорт. Симпатичен дизајн. Оваа маичка со долг ракав обезбедува лежерно чувство и обичен стил. Симпатична V вратот на вратот и долго вклопување ве прават стилски и гламурозно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди