.

.

New
уксел 27мм Дијаметар Еден Ролери Лизгачка Врата Прозорец Тежина Макара

уксел 27мм Дијаметар Еден Ролери Лизгачка Врата Прозорец Тежина Макара

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Име На Производот : Прозорец Макара; Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон, Златен Тон;Растојание Меѓу Дупките : 53мм / 2. : 4мм / 0,16";Големина На Ролери : 27 х 8мм / 1,06 "х 0,31" (Д*Т). Вкупна Големина : 65 x 13 x 27mm / 2.06 " (L*W*T);Нето Тежина : 31g. Содржина На Пакетот : 1 x Прозорец Макара. Име На Производот : Прозорец Макара; Материјал : Метал. Боја : Сребрен Тон, Златен Тон;Растојание Меѓу Дупките : 53мм / 2. : 4мм / 0,16";Големина На Ролери : 27 х 8мм / 1,06 "х 0,31" (Д*Т). Вкупна Големина : 65 x 13 x 27mm / 2.06 " (L*W*T);Нето Тежина : 31g. Содржина На Пакетот : 1 x Прозорец Макара. Опис На производот Дизајниран Со метален валјак и двојни лежишта, лесен и удобен за употреба. Идеален додаток за вашата домашна врата, прозорец итн. Многу е лесно да се поправи на прозорците. Идеален хардвер за дома, канцеларија, продавница итн. Сет Содржи : 1 х Прозорец Макара.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди