.

.

New
Имоср Мотоцикл Јакна Мажи Зимска Овча Јакна Топла Волна Наредени Планински Вештачки Јагнешки Јакни Палто Менс Бомбардер

Имоср Мотоцикл Јакна Мажи Зимска Овча Јакна Топла Волна Наредени Планински Вештачки Јагнешки Јакни Палто Менс

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

100% Памучна Мешавина Погоден за Секојдневен, Надворешен И Внатрешен, Дневен, Училишен, Работен, Кампување,Спорт, Атлетика и така натаму. Одговара на носење, мека, удобна и Модерна. Затворање на копчето. Машинско Перење. Оваа шерпа руно јакни палта се спротивставува на абење додека одржува топло, удобно со секојдневните активности во класичен и моден стил. Овој машки јакна од руно обложена со шерпа во тешка категорија се одликува со редовно вклопување, топла изолација на шерпа за ладно време,затворање на копчето,заклучување на копчето за јака,јака за свртување на руно, повеќе стилски и топол. Мажите шерпа наредени јакна одлично за секојдневен, работа,работа надвор,отворено активни,пешачење,кампување,риболов,лов,качување, велосипедизам и други спортови на отворено. Совршен за секојдневно носење со карго панталони, фармерки панталони, спортски панталони во студени денови. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате, и предложивме да изберете 2-3 големини нагоре, благодарам.Машката секојдневна модна зимска јакна обложена со руно шерпа е направена за да ве стопли цел ден.Овој машки јакна од руно обложена со шерпа во тешка категорија се одликува со редовно вклопување,мека шерпа обложена,затворање на копчиња, заклучување на јаката.Совршено совпаѓање со вашите товарни панталони,спортски панталони,фармерки итн.Јакни палта елеци погодни за fall и студена зима, совршени за секојдневни, вежбање, деловни активности,состаноци и забави или активности на отворено како пешачење,пикник,џогирање,возење велосипед,голф, патување.Карактеристики : Сезона : пролет, aut,зимски пол : мажи, возрасна пригода : дневна, формална, работна, атлетика, Датуми Инструкции за перење : машинско перење, пакет за миење раце : 1x менс шерпа руно јакна палто забелешка : 1.Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате, и ако сакате лабаво вклопување, можете да изберете 1-2 големина нагоре, благодарам!2.Ве молиме дозволете грешка во мерката од 1-3 см, поради рачно мерење,локации и истегнување на ткаенини.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди