.

.

New
Европска Германска Регистарска Табличка-Фф 2

Европска Германска Регистарска Табличка-Фф 2

DEN 319.84

Тековен
Во продавницата

Автентична Европска Германска Регистарска Табличка Направено на вистинска германска производствена опрема. Врежани букви и броеви, машина притиснато алуминиумска плоча. Франкфурт регистрација печат со појавување на бројот. Европска големина 520 мм х 110 мм. Автентична европска германска Регистарска Табличка. Направено на вистинска германска производствена опрема. Врежани букви и броеви, машина притиснато алуминиумска плоча. Франкфурт регистрација печат со појавување на бројот. Европска големина 520 мм х 110 мм. Карактеристики На Европска германска Евро Регистарска Табличка : ● Врежана на германски печат од 35 тони_ Иста точна плоча што се користи Во Германија ● Истото црно мастило што се користи Во Германија Е Во Согласност со Дин 74069 Карактеристики На Заптивката за Регистрација : Печат За Регистрација Во Франкфурт 100% точни дизајни Z Плочи безбедносен дизајн 1440dpi за неверојатни детали Издржлив, автентичен Германски-изработен 2,5 мил Винил Ексклузивен Z плочи јасно печат номинална за 6+ години на отворено водоотпорно Оваа Ставка Вклучува : 1 европска Германска регистарска табличка ексклузивни z Плочи франкфурт Регистрација печат z плочи Е Премиерот Производител на европски ГЕРМАНСКИ регистарски таблички. Сите плочи се произведени на автентични германски машини, со строго внимание посветено на најдобрите детали.Нашите ексклузивни јасни заптивки за Регистрација се направени на висококвалитетен винил од германско производство и ќе траат со години без избледување, лупење или пукање. Печатени на неверојатни 1400dpi, нема да најдете пореален печат за регистрација на реплика со правилна состојба, град, графички дизајн и фонт.Задниот дел на европската германска регистарска табличка има Z Таблички Сертификат За автентичност заптивка за регистрација со единствен број. Рамката не е вклучена, но е достапна во нашите други огласи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди