.

.

New
Вечера Плочи Во Собата Со Одвод Решетката 11 Парчиња Вечера Јадења Пченица Слама Салата Чинија Еднократно Садови Ручек Плочи За Торта Дисерт Тестенини Стек Овошје ?

Вечера Плочи Во Собата Со Одвод Решетката 11 Парчиња Вечера Јадења Пченица Слама Салата Чинија Еднократно

DEN 223.84

Тековен
Во продавницата

●НАДГРАДБА НА МАТЕРИЈАЛИ●Комплетот Чинии за Вечера е изработен од висококвалитетен материјал за храна, без мирис, безбеден, еколошки, лесен за перење и еднократно ●УМЕРЕНА ГОЛЕМИНА q Чиниите се со вистинска големина за сирење, пица, тост, торта, леб, пржено јајце или дури и говедско месо и тестенини. ●Лесен И ИЗДРЖЛИВ q Добра издржлива карактеристика, отпорен на кршење и нераскинлив, отпорен на гребење и дамки, одличен за излети или забави, постари или деца, на отворено или дома. ●ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ и безбедна Машина за Миење Садови, микробранова печка и безбедна за замрзнувачи. ●ЕДНОСТАВЕН СТИЛ●Едноставен стил со едноставност, практично и висок квалитет. Боите лесно се совпаѓаат со секоја вселенска тема. ●НАДГРАДБА НА МАТЕРИЈАЛИ●Комплетот Чинии за Вечера е изработен од висококвалитетен материјал за храна, без мирис, безбеден, еколошки, лесен за перење и еднократно. ●УМЕРЕНА ГОЛЕМИНА q Чиниите се со вистинска големина за сирење, пица, тост, торта, леб, пржено јајце или дури и говедско месо и тестенини. ●Лесен И ИЗДРЖЛИВ q Добра издржлива карактеристика, отпорен на кршење и нераскинлив, отпорен на гребење и дамки, одличен за излети или забави, постари или деца, на отворено или дома. ●ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ и безбедна Машина за Миење Садови, микробранова печка и безбедна за замрзнувачи. ●ЕДНОСТАВЕН СТИЛ●Едноставен стил со едноставност, практично и висок квалитет. Боите лесно се совпаѓаат со секоја вселенска тема. Добредојдовте Во Ччму! Chchmu имаат за цел да ги понудат сите видови на стоки за секојдневна употреба за вас. Стоката во нашата продавница ќе биде се повеќе и повеќе роман, сеопфатен во следното време. Доколку имате какви било прашања за време на шопингот, слободно контактирајте не, чекаме да ја понудиме најдобрата услуга што можеме. Имајте добар ден!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди