.

.

New
Кигаи 3 ЕЕЗ Чистење Чистење Сунѓери Мирис Бесплатна Кујна Чистење Рампа За Миење Садови Дрвена Пулпа Сунѓер-Класичен Цветни

Кигаи 3 ЕЕЗ Чистење Чистење Сунѓери Мирис Бесплатна Кујна Чистење Рампа За Миење Садови Дрвена Пулпа Сунѓер-Класичен

DEN 659.20

Тековен
Во продавницата

Материјалот е сунѓер од пулпа од меко дрво кој е еколошки и биоразградлив и пријателски за вашите раце Добра апсорпција, отекува при апсорпција на вода, сунѓер за чистење без гребење, не остава траги или гребнатини на садовите. Умерена овална форма и големина за удобно држење, дизајн на пена од саќе. Одлично отстранување дамки, мала количина сапун произведува богата пенлива пена за длабоко чистење и лесно ги брише маснотиите и остатоците од храна. Ова се компресирани суви сунѓери, тие дишат! Брзо се суши, што значи дека немаат непријатен мирис. Материјалот е сунѓер од пулпа од меко дрво кој е еколошки и биоразградлив и пријателски за вашите раце. Добра апсорпција, отекува при апсорпција на вода, сунѓер за чистење без гребење, не остава траги или гребнатини на садовите. Умерена овална форма и големина за удобно држење, дизајн на пена од саќе. Одлично отстранување дамки, мала количина сапун произведува богата пенлива пена за длабоко чистење и лесно ги брише маснотиите и остатоците од храна. Ова се компресирани суви сунѓери, тие дишат! Брзо се суши, што значи дека немаат непријатен мирис.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди