.

.

New
Јапонски риби скали за плажа патувања Брзо сув дома Возрасни крпи лесни базени покритие ќебе за спортски кампување во салата пливање 30 x 50 во

Јапонски риби скали за плажа патувања Брзо сув дома Возрасни крпи лесни базени покритие ќебе за спортски кампување

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Полиестер Направени во САД или увезени. Големина - 51 x 31 инчи (130 x 80 см), крпа за плажа е направена од мека полиестерска ткаенина која има добра апсорпција при сушење брзо на отворено и ќе и ’даде на кожата суво чувство. Идеално за плажа - Најдобрата карактеристика на големата крпа за плажа е нејзината мека, текстура пријателска со кожата, која може да се користи на плажа за да ве одвои од песокот или да го избришете песокот што ви се држеше. Практичност- крпа за базенот на плажа ги апсорбира капките за вода од вашето тело брзо и лесно се суши за следната употреба. Користете го дома или после туш во теретана, пливање во базенот или пливање на плажа за да не се чувствувате засрамени или ладни. Печатени обрасци - За разлика од другите крпи на плажа, нашите крпи од плажа се отпечатени со уникатни и забавни обрасци, симпатични или кул, прилагодени големи домашни крпи за крпи од плажа ќе ве натераат да се истакнете. Применливи сценарија - Лесни крпи за бања не се само прекрасни крпи од плажа или ќебиња на плажа, туку може да се користат и за излети во паркот, јогата и медитацијата и активностите за релаксација на базенот. Исто така совршен за бањи, базени, плажи, училишта, на отворено, патувања, тури, излети и многу повеќе. Особено погодно за празници, забави за диплома, свадби, родендени, патници и секој што сака да плива или да ужива во сонцето. Големата крпа за плажа со мерење приближно 30 x 50 инчи е апсорбирана лесна крпа за брзо сушење за возрасни погодни за употреба како ќебе за теретани за домашни патувања во базен.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди