.

.

New
Ранец ЗОМАКЕ Со Преграда За Лаптоп За Жени, Работа, Пешачење, Шопинг, Патувачка Водена Торба

Ранец ЗОМАКЕ Со Преграда За Лаптоп За Жени, Работа, Пешачење, Шопинг, Патувачка Водена Торба

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

?●Ранец За Лаптоп За Жени Мажи ● еден посебен оддел за лаптоп се вклопува до 14 Инчен ЛаптопЕдна пространа главна преграда одговара на лесна облека и додатоци за патување. Предниот компарат обезбедува џебови на организаторот за клуч, мобилен телефон. Мрежести џебови на страна за шише со вода и компактен чадор. Странични Џебови : Издржливи странични џебови одговараат на шише со вода, мал компактен чадор и други предмети;. Системот За Проток на Воздух со повеќе панели обезбедува олеснување при носење тешки товари. Многу облоги на грбот, ремени за рамо и рачка за фаќање го прават удобно за носење, едвај ја чувствуваат тежината. Дали сакате да имате повеќе шарм во секојдневниот живот?Пробајте ја оваа едноставна, но практична торба ЗА КНИГИ ЗОАМКЕ, може да одговара на вашите материјали за училиште и работа, и брзини за спорт или теретана, сите personal потреби за кратко патување или излегувања. На исклучителен дизајн и квалитет на работата стана атрактивен подарок за тинејџери, пријатели, дами итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди