.

.

New
Excellante 2-парчиња, 1-кварта продавница и истурете-бело со акценти на портокал

Excellante 2-парчиња, 1-кварта продавница и истурете-бело со акценти на портокал

DEN 319.04

Тековен
Во продавницата

Направено од пластика за издржливост и мала тежина Делува како 2 уреди : чува течности со капа и исто така истура пијалоци со плука. Совршен за дома, ресторан или бар, затоа што има повеќекратни намени и е одржлива во секоја прилика. Не е вклучен хаос, едноставно ставете 1 од 2 капаци за складирање или за истурање; Обоената млазница обезбедува неред. Сетот вклучува единица за складирање, капак и млазницата. Excellante 2 -парчиња, 1 кварта продавница и истурете - боја бела со акцент на портокал. Ова е одличен уред што се користи за да се истура алкохол или сок во вашата чаша без никакви хаос. Ова исто така може да дејствува како уред за складирање бидејќи капачето на дното може да се користи како капак. Со овој производ, добивате 2 намени за цена од 1!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди