.

.

New
Среќен Ден На Турција Салфетки За Пијалоци-5 х 5 | Разнобојни | 40 Парчиња.

Среќен Ден На Турција Салфетки За Пијалоци-5 х 5 | Разнобојни | 40 Парчиња.

DEN 115.20

Тековен
Во продавницата

ВКЛУЧУВАЊЕ НА ПАКЕТОТ : 40 разнобојни салфетки за пијалоци среќен ден на мисирка-5 "х 5" ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Оваа салфетка ќе додаде шик акцент на вашата употреба. НАЈДОБРО за ВАШАТА ПРИГОДА : ова е совршено за вашите тематски настани, собири, прослави и други работи. НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ : Ова ќе ве задоволи со својот висококвалитетен материјал и пријатен изглед. БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ : ова е еколошки, но лесно може да се отстрани. Ова 5" х 5 " разнобојни среќни салфетки за пијалоци за денот на мисирка сигурно ве држи подалеку од неред!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди