.

.

New
Pettigirl Baby Baby Baby Gratage Велигденска пролет Сметкана суспензија Скокачка облека Новороденче за новороденчиња Обичен Смак костум облека Облека

Pettigirl Baby Baby Baby Gratage Велигденска пролет Сметкана суспензија Скокачка облека Новороденче за новороденчиња

DEN 639.84

Тековен
Во продавницата

Вклучува сет за облека од 2 парчиња Полиестер/памук. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. Убави бебешки момчиња жолти измамени костум, убав и трендовски. Деликатна декорација на чипка чипка во предниот дел. Еластично суспендирање кратко, совршено одговара на момчињата. Направено од ткаенина од највисоко одделение, мека, удобна и пријателска со кожата на момчињата. Совршено за Велигден, забава, одмор, роденден, специјални прилики или секојдневен секојдневен живот. Полиестер/памук. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. Убави бебешки момчиња жолти измамени костум, убав и трендовски. Деликатна декорација на чипка чипка во предниот дел. Еластично суспендирање кратко, совршено одговара на момчињата. Направено од ткаенина од највисоко одделение, мека, удобна и пријателска со кожата на момчињата. Совршено за Велигден, забава, одмор, роденден, специјални прилики или секојдневен секојдневен живот. - Памукот се препознава како ткаенина во животот на луѓето. 35% полиестер 65% памук. Поставете 100% памук. Облеката за момчиња Pettigirl обезбедува различни стилови на обрасци на вратот за избор, како што се јака од вратот, јака од Питер Пан, квадратна јака и така натаму. Добијте едно и дајте му на вашето момче жива нова облека!. Деликатна декорација на линијата во предните, екстремно убави кошули. Усвоената техника на производство на производство, ќе биде многу дише во лето. Еластичен бенд на половината кратко, тоа би одговарало на момчињата совршено, не премногу тесни ниту премногу лабави.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди