.

.

New
Машки Цветни Кошули Со Кратки Ракави Кошула Со Копчиња Брзо Суво Превртување Јака Врвна Ткаенина Маици За Мажи

Машки Цветни Кошули Со Кратки Ракави Кошула Со Копчиња Брзо Суво Превртување Јака Врвна Ткаенина Маици

DEN 389.44

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер Произведено во САД И Увезено-Денот На Свети Патрикс Закопчајте Ги Кошулите За Мажи. Свети Пат Ден Краток Ракав Копче Кошули За Мажи, Брод во рок од 48 Часа и 7-18 Работни Дена Испорака. Машинско Перење-Машка Обична Кошула Со Кратки Ракави. ПРЕМИУМ ТКАЕНИНА - машките кошули со копчиња со кратки ракави се направени од лесна и мека ткаенина, ви даваат удобно и природно чувство на кожата. Ако сакате да бидете полабави, изберете 1 големина нагоре. НАТПРЕВАР-Погоден За сите сезони и стилови, оваа машка јака кошула може да се носи сама во топло време, во комбинација со фармерки или панталони за посончев изглед за вас, или со панталони од костум за понежен изглед. Може да се користи како внатрешен слој воumn и зима, со палта, џемпери, убави комбинезони итн. И чувајте ги момчињата топло. ПРИЛИКИ - машка кошула со кратки ракави е совршена за секојдневно секојдневие, улична облека, канцеларија, семејна фотографија, забава, плажа, патување, свадба, велигден, ден на свети патрикс, Ден на Благодарноста, Божиќ, Нова година или облека за момчиња. Ако сакате да му подготвите изненадување, оваа кошула е најдобриот избор. ТОПЛИ СОВЕТИ-Температурата на Перење На Машката Кошула За Датум Е 40°C. Машината и рачното перење се достапни за машките хавајски празнични кошули. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да купите. ГАРАНЦИЈА - Машки Кошули Со Копчиња, гаранција На Производителот за 120 дена од датумот на купување. Големината на машката кошула е помала од стандардната, ви препорачуваме ДА купите 1 или 2 ГОЛЕМИНА ПОГОЛЕМА. Големина табела : Големина : 3 XL САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : S Должина : 74cm/29.13" Биста : 115cm/45.28" Рамо : 48cm/18.25"Големина : 4 XL САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : M Должина : 76cm/29.92" Биста : 120cm/47.49" РАКАВ : 24cm/9.45"големина : 5xl сад/Велика британија : l должина : 78cm/30.71" биста : 126cm/49.61" рамо : 51cm/20.65"големина : 6xl сад/велика британија : xl должина : 80cm/31.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди