.

.

New
Преклопна Кутија За Складирање Валкана Облека За Собирање Случај Неткаен Материјал Со Патент Ватенка За Складирање Кутија

Преклопна Кутија За Складирање Валкана Облека За Собирање Случај Неткаен Материјал Со Патент Ватенка

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Јасен Прозорец : лесно можете да знаете што има внатре со чистиот прозорец Материјал : Изработен од неткаен материјал, издржлив и долг работен век. Рачка : Лесна за носење и одземање со рачките. Апликација : Погоден За чување облека, ќебиња, играчки, фотографии, облека за бебиња итн. Преклопување : кутијата се преклопува, лесна за носење и складирање кога не се користи. Јасен Прозорец : лесно можете да знаете што има внатре со чистиот прозорец. Материјал : Изработен од неткаен материјал, издржлив и долг работен век. Рачка : Лесна за носење и одземање со рачките. Апликација : Погоден За чување облека, ќебиња, играчки, фотографии, облека за бебиња итн. Преклопување : кутијата се преклопува, лесна за носење и складирање кога не се користи. Информации за производот : боја : зелена, Сива,Големина : 49c36x21cm, Големина на Преклопување 30x25x2cm Material : неткаен Пакет Ткаенини вклучени : 1pcs Кутија За Складирање Број На Модел : Неткаен Кутија За Складирање Количина На Решетка : 1 Material : Неткаен Ткаенина Капацитет : 120 LStyle : Модерна Техника : Slossyshape : Правоаголник : облекапроизвод : Организатор На Облека.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди