.

.

New
Аванти Постелнина Живеат Едноставно Туш Завеса, Разнобојни

Аванти Постелнина Живеат Едноставно Туш Завеса, Разнобојни

DEN 703.84

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер Земја На Потекло : Кина. Аванти Во Живо Едноставно Завесата За Туширање е убаво отпечатена на крпа со бело текстура со птици качени на гранки, шарени цвеќиња, венци од гранчиња и инспиративни изреки. Дното е завршено со координативна карирана хоризонтална лента. 72" х 72", полиестер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди