.

.

New
КЕШЕНГ Цвет Фати Клип Женски Клип Конска Опашка Клип За Коса Шишки Клип Додатоци За Коса Женски Клип За Коса

КЕШЕНГ Цвет Фати Клип Женски Клип Конска Опашка Клип За Коса Шишки Клип Додатоци За Коса Женски Клип За Коса

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Користење на свила газа материјал дизајн Елегантен мек, истегнување. Чешел за заби што не се лизга, чешелот за заб цврсто се вклопува во влакното на косата. пролетна завртка, сила на стегање доволно за да се направат додатоци за коса не е лесно да се лизгаат. Подобро ја држи косата во употреба. Користење дизајн на материјал од свилена газаелегантна мека, текстура.Чешел за заби што не се лизга, чешелот за заби цврсто се вклопува во завртката за пружини за коса, доволно сила за стегање за да ги направи додатоците за коса не се лесни за лизгањетоа подобро ја држи косата во употреба.Пакетот вклучува : 1 * Брош (не вклучувајќи други демо производи) Забелешка : бојата на сликата може да биде различна од вистинската боја на производот поради светлината.Ве молиме разберете дека бојата на производот ќе преовладува во натура.Може да има разлика од 2-3 см во големина поради рачно мерење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди