.

.

New
BESPORTBLE 8 Парчиња Судија Свирче Метал Свирче Безбедност Свирче Преживување Свирче Патување Нерѓосувачки Челик Кошарка

BESPORTBLE 8 Парчиња Судија Свирче Метал Свирче Безбедност Свирче Преживување Свирче Патување Нерѓосувачки Челик Кошарка

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Нерѓосувачки челик ГЛАСЕН БЕЗБЕДНОСЕН СВИРЕЖ Специјален дизајн и е во добра изработка. Тоа е најдобрата замена за вашата стара, скршена. СПОРТСКИ свирче ✅ € Исто Така, може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели кои сакаат активност на отворено, ќе им се допадне. СУДИИТЕ свирче Метал свирче е спасување на животот, јп лекција, судии, тренери, обука, наставници, опстанок, итни случаи, училиште, салата,. ВИСИ ЗВУК свирче ✅ € Дизајниран Со јаже, лесен е за носење, или носете го само околу вратот. ФУДБАЛ СВИРЧЕ Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност. Пакет Листа 4 х Свирки Карактеристики-Материјал : нерѓосувачки челик виси јаже свирче-Боја : Сребро, златен спасител свирки-Големина : 53,00Х2, 10Х1, 80см/20, 83Х0, 83Х0 свирче реквизит. - Изработен од врвен материјал, свирежот е цврст и издржлив. Не е лесно да се деформира и ' рѓа спасител свирче. - Малиот свиреж е навистина гласно заглушувачки и сеуште може да се слушне од далечина метал занает. - Со голема пенетрација на звукот, може лесно да се свирка и да се направи гласен, јасен звук. Можете брзо да го привлечете вниманието на толпата во секое време кога сакате свирче метален приврзок. - Дизајниран со врвка, лесен е за носење, или носете го само околу вратот судиите свиркаат. - Исто така, може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели кои сакаат активност на отворено, ќе им се допадне обука за миленичиња свирки.Стоки Информациисвирче декор тоа е исто така и за секојдневно вежбање, како обука за миленичиња, фудбал, кошарка, фудбал, хокеј или други.судија свирче со мини и пренослива големина, висечки декор за прстен со приврзок за клучеви, лесно и погодно е да го однесете каде сакате.метален занает Изработен од врвен материјал, свирежот е цврст и издржлив.свирче реквизит со силен звук, погоден е за спортови на отворено, како пешачење, кампување, качување итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди