.

.

New
Екскалибур АЛ17753ДБ 2-Насочно Страничење Далечинско Стартување/Влез Без Клуч/Систем За Безбедност На Возилото, 1 Пакет

Екскалибур АЛ17753ДБ 2-Насочно Страничење Далечинско Стартување/Влез Без Клуч/Систем За Безбедност На

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

2-Насочен Систем За Аларм За Влез Во Автомобил Со Далечински Управувач за Стартување 2-КОПЧЕ ПРЕДВОДЕНА Предавател Со Дигитален Дисплеј & 4-копче помошник далечински управувач предавател. Мулти-контрола на возилото. Сечилото Кертриџ Компатибилен. Аларм^Темперамент^Жици^Предавател^Прирачник. Аларм^Темперамент^Жици^Предавател^Прирачник. 2-Насочен Страничен Далечински Почеток, Влез Без Клуч И Систем за Безбедност На Возилото w/2 КОПЧЕ LED Далечински управувач и помошен далечински управувач.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди