.

.

New
Божиќно снежно дрво душек водоотпорно дрво стојат сад за сад тепих под додаток за елка за заштитник за подот од дрвени предмети 28 инчи

Божиќно снежно дрво душек водоотпорно дрво стојат сад за сад тепих под додаток за елка за заштитник

DEN 175.84

Тековен
Во продавницата

【Висок квалитет на материјал】 Мат на новогодишната елка е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, а површината е велур, што е мека и удобна за допир Задниот дел е изработен од алуминиумска фолија, која има добар водоотпорен ефект и доказ за влага. 【Целокупната заштита на дрвјата може да ги заштити вашите подови и теписи од дрвени предмети од гребнатини, да ги оштети вештачките и вистинските новогодишни елки и да спречи истурените дамки од вода и нечистотија да го загадуваат подот. 【Мулти прилика】 Шармантниот душек не е погоден само за Божиќна декорација, туку и за дома, затворено, отворено и канцеларија. Направете прекрасна декорација за вашето дрво за Божиќна забава дома, дневна соба, свадба, годишнина, итн. 【Совршена големина】 Дијаметарот на заштитник на тепих на елката е 28,3 инчи, што е многу погодно за покривање на штандот на елката и поставување Цврсто и чувајте го подот подалеку од игли од бор или пикап. 【Здолниште од дрво】 Исклучителниот дизајн на моделот го прави дрвото под мат да изгледа повеќе од обична подлога за дрвја, исто така можете да го користите како традиционално здолниште на дрво. Направете го тоа моќен и празничен додаток на секоја декорација на празникот. 【Висок квалитет на материјал】 Мат на новогодишната елка е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, а површината е велур, што е мека и удобна за допир. Задниот дел е изработен од алуминиумска фолија, која има добар водоотпорен ефект и доказ за влага. 【Целокупната заштита на дрвјата може да ги заштити вашите подови и теписи од дрвени предмети од гребнатини, да ги оштети вештачките и вистинските новогодишни елки и да спречи истурените дамки од вода и нечистотија да го загадуваат подот. 【Мулти прилика】 Шармантниот душек не е погоден само за Божиќна декорација, туку и за дома, затворено, отворено и канцеларија. Направете прекрасна декорација за вашето дрво за Божиќна забава дома, дневна соба, свадба, годишнина, итн. 【Совршена големина】 Дијаметарот на заштитник на тепих на елката е 28,3 инчи, што е многу погодно за покривање на штандот на елката и поставување Цврсто и чувајте го подот подалеку од игли од бор или пикап.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди