.

.

New
Ричен 9.7 10 10.1 10.2 Инчи Месинџер Торба Носење Случај Ракав Со Рачка Додаток Џеб Одговара 7 до 10-Инчен лаптопи/Лаптоп/е-книги/Деца таблет/Рампа

Ричен 9.7 10 10.1 10.2 Инчи Месинџер Торба Носење Случај Ракав Со Рачка Додаток Џеб Одговара 7 до 10-Инчен лаптопи/Лаптоп/е-книги/Деца

DEN 554.24

Тековен
Во продавницата

100% Сосема Нова Торба Од Неопренови, Висококвалитетно Печатење Од Двете Страни на Ракавот Со Рачка И Мека Внатрешна Обвивка Затворање на патент Со Надворешен Џеб За Глувче,Адаптер, USB итн. СУПЕР МЕК МАТЕРИЈАЛ ОД НЕОПРЕНОВИ : Надворешна Мека Рачка и Прилагодлив Ремен За Рамо За Лесно Носење,Иста Слика од Двете страни,мека,Водоотпорна,Лесна и удобна,Перат,лесна За Сушење, Никогаш Не Бледнеат. ДИЗАЈН СО ДВОЕН ПАТЕНТ : Надворешен Џеб За Адаптер и Глушец, Дизајн Со Двоен Патент за Главната Преграда,Засилен Двоен Патент за Прицврстување На Вашиот Уред & Д Прстен Кука (дупки) за Ремен за Рамо. ТОРБА ЗА РАМО ГЛАСНИК ТОРБА ДИМЕНЗИЈА : ОКОЛУ 27 см(10,6 инчи) х 21см( 8,10 инчи) ,Ве Молиме Измерете од страна на страна,А не Дијагонала. Компатибилен Со : Сите 7" 8.2" Лаптоп Нетбук Таблет КОМПЈУТЕР. ЦЕЛОСНО ЗАДОВОЛСТВО : Нашата Торба За Гласници За Торби За Рамо Е Достапна во Различни Прекрасни бои, Меѓутоа, Ако Не Сте Целосно со НАШАТА ТОРБА За Рамо ЗА ЛАПТОП, Едноставно Вратете Ги (не влијае на секундарната продажба) Во Рок од 30 дена За Целосно Враќање на Средствата. Внатрешни Димензии : 27см/10,6 инчи х 21см/ 8,10 инчи х 2см/ 0,787 инчи(Л х ш х), Ве молиме Измерете од страна на страна, А не Дијагонала. Компатибилен Со : Сите 7"/ 8.2" Лаптоп Лаптоп Таблет КОМПЈУТЕР / i Pad. Главен оддел за држење лаптоп, тетратка, Mac Book, ултрабук, chromebook компјутер. Ременот за Рамо е Прилагодлив и Отстранлив. Компатибилен со i Pad 2 3 4 5 воздух, 10.2 инчен Microsoft Површина /Samsung Galaxy Таб/ Asus Zen Pad /Dell Место/ Google Pixel C/ Fire HD 8 /9.7 инчен Нов i Pad i Pad Pro. Изработен Од Мек Неопренов Материјал, кој е Лесен и Удобен. Можете Да Го Носите Случајот Со Рачка. Надворешен Џеб за складирање на глувче, телефони, USB кабли, i Pad, пенкала, тетратка, паричник, кредитна картичка, клучеви, слушалки и Други Додатоци. Надворешниот Џеб со Затворање На Патент,супер лесен за отворање и затворање. Врвот вчитување двоен патент на ракавот овозможува непречено лизгање и удобен пристап до лаптопот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди