.

.

New
Безжичен Преклопен Масажер За Очи Со Топлина И Блутут Музика, Се Полни и Го Подобрува Спиењето, Го Ублажува Напрегањето На Очите

Безжичен Преклопен Масажер За Очи Со Топлина И Блутут Музика, Се Полни и Го Подобрува Спиењето, Го Ублажува Напрегањето

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН q овој масажер за очи не само што го смирува заморот на очите, туку доаѓа и со bluetooth музика и функција за греење, обезбедувајќи подобро искуство ●ДИЗАЈН на ПРЕКЛОПУВАЊЕ} овој масажер за очи има дизајн на преклопување кој е лесен и лесен за носење, што ви овозможува да уживате во релаксирачка масажа без разлика дали е дома или додека патувате. ●ЕКОНОМИЧЕН и ПРАКТИЧЕН q Опремен со батерија на полнење, може да се користи подолг временски период и заштедува многу трошоци за батеријата, што го прави економичен и практичен избор. ●ПРОМОВИРА СПИЕЊЕ●овој масажер може да го ублажи заморот на очите, да ја промовира циркулацијата на крвта и да ви олесни да заспиете, обезбедувајќи подобро искуство со спиењето. ●ГО СМИРУВА ПРИТИСОКОТ во ОЧИТЕ + овој масажер може да користи масажа со воздушни перничиња за да го смири притисокот и сувоста на очите, правејќи ги вашите очи да се чувствуваат поудобно и намалувајќи го заморот. Кожен материјал погоден за кожата и прилагодлива лента за глава што удобно одговара на повеќето лица. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН q овој масажер за очи не само што го смирува заморот на очите, туку доаѓа и со bluetooth музика и функција за греење, обезбедувајќи подобро искуство. ●ДИЗАЈН на ПРЕКЛОПУВАЊЕ} овој масажер за очи има дизајн на преклопување кој е лесен и лесен за носење, што ви овозможува да уживате во релаксирачка масажа без разлика дали е дома или додека патувате. ●ЕКОНОМИЧЕН и ПРАКТИЧЕН q Опремен со батерија на полнење, може да се користи подолг временски период и заштедува многу трошоци за батеријата, што го прави економичен и практичен избор. ●ПРОМОВИРА СПИЕЊЕ●овој масажер може да го ублажи заморот на очите, да ја промовира циркулацијата на крвта и да ви олесни да заспиете, обезбедувајќи подобро искуство со спиењето. ●ГО СМИРУВА ПРИТИСОКОТ во ОЧИТЕ + овој масажер може да користи масажа со воздушни перничиња за да го смири притисокот и сувоста на очите, правејќи ги вашите очи да се чувствуваат поудобно и намалувајќи го заморот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди