.

.

New
CRCW0805-1052FRT1-Фиксни 2-пини SMD 0805

CRCW0805-1052FRT1-Фиксни 2-пини SMD 0805

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип. Фиксиран отпорник на дебел филм на SMD. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди