.

.

New
Норгрен 1-1/4 Пневматски придушен прицврстувач прикачен дел 1-1/4 фитинг 1-1/4in придушувач со прицврстен дел број 1-1/4

Норгрен 1-1/4 Пневматски придушен прицврстувач прикачен дел 1-1/4 фитинг 1-1/4in придушувач со прицврстен дел број

DEN 646.40

Тековен
Во продавницата

Тежина : 1,00lb Димензии на производот : 7,00 x 2,00 x 2,00 инчи. Состојба : Користено - добро. Тежина : 1,00lb. Димензии на производот : 7,00 x 2,00 x 2,00 инчи. Состојба : Користено - добро. Норгрен 1-1/4 "Пневматски придушувач со прицврстен дел број 1-1/4" фитинг на цевки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди