.

.

New
JF-XUAN Мултифункционални преносни камиони за раце, голема количка за количка 2 нивоа за медицински алатки, количка за хотелска угостителство со универзално тркало за

JF-XUAN Мултифункционални преносни камиони за раце, голема количка за количка 2 нивоа за медицински алатки, количка

DEN 572.80

Тековен
Во продавницата

Погодна рачка и 4 тешки кастри за сопирачките за мазно тркалање и брзо се движат Дрвена послужавник : 2 ленти за складирање ви овозможуваат да поставите многу алатки за убавина или материјали, издржливи, лесни за чистење и не е лесно да се оштетат. Рамка и плоча со висококвалитетна дрво : Површината е мазна, цврста и текстурирана, силно оптоварување, антикорозија и долг животен век. Интегрираните постојки ги чуваат фиоките да не се лизгаат случајно за време на движењето на количката. Погодна сцена : Совршена за хотели, кујна, кабина за авиони, салони за убавина, продавници за тетоважи, техничари за нокти, негуватели на миленичиња итн. Parameters Parometers Product Product Име : Јадел Cart Material : Woodcolor : Wood Colorsize : 59 × 33 × 73cmpackage Catering Cart × 1 Notesthe Датумот на испорака е 9-25 дена, големината се мери со рака, а ќе има мала разлика во големината. Погледнете го вистинскиот производ. Секој проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние секогаш ја даваме услугата за вас. Да се ​​направиме за рачно мерење, може да има грешка од 1-3см. Светла фотографија и различен дисплеј може да предизвика боја на бојата на Објектите на фотографијата да бидат различни од реалните. Клиенти со урда, има толку многу производи во оваа продавница, тука можете да ги изберете вашите омилени производи. Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди