.

.

New
Motocoche 110V CAR BODY COLD DENT Комплет за поправка на стовчето со 100 парчиња местери за заварување, 3kW 3500A машина за заварување, 7 режими Алатка за поправка на врата од хаубата со

Motocoche 110V CAR BODY COLD DENT Комплет за поправка на стовчето со 100 парчиња местери за заварување,

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Идеална алатка - Комплет за поправка на телото на телото е професионална алатка за поправка на вдлабнатини/места Во споредба со традиционалните машини, нашата машина има помали споеви за заварување, кои можат ефикасно да спречат оштетување на бојата против корозијата од другата страна на панелот. Дебелина на заварувањето : 0,6-1,2мм/0. Повеќе нивоа на моќност - Комплет за поправка на заварувачот на автоматски заварувачи опремена со пиштоли за заварување и влечење пиштол, можете брзо да се префрлите помеѓу различни функции за заварување. 7 режими/алатки за заварување, 10 нивоа на моќност за ваш избор, можете да ги користите вистинскиот режим на заварување и моќност според состојбата на телото на автомобилот. Висок квалитет-Машината за заварување на места вграден моќен систем за ладење за да се обезбеди ефикасност на заварувањето, истовремено обезбедувајќи брза дисипација на топлина. Комплетни додатоци за да ги задоволите вашите потреби за поправка на разни вдлабнатини/места, нема потреба да купувате дополнителна, високо квалитетна поддршка за долгорочна употреба, заштеда на време и пари. Апликации - Spot Spot Spot Puller Dent Spotter е погоден за огноотпорување на лим од лим, заварување на самото место, израмнување, мрежи, директно влечење, столпчиња, заварување на блиц, греење на јаглеродни шипки, итн. Конкавната површина може да се санира брзо без расклопување на возилото, тоа е суштинска алатка за продавници за автоматска поправка и продавници за автоматска убавина. Она што го добивате-уред за заварување на место за заварување на заварување, мелодии за заварување M6, тркалезно заптивка, парче триаголник, OT парче, глава од 6 кука, шпанер, глава за заварување со двојна намена, глава за заварување, заптивка, јаглеродна шипка, јаглеродна шипка, чекан за кука, чекан за кука , клуч, жица за бранови, рачна чаша за вшмукување, пиштол за влечење, повлечете го чекан. Motocoche обезбедува 24-месечна гаранција и 7x24-часовна поддршка за услуги на клиентите. Идеална алатка - Комплет за поправка на телото на телото е професионална алатка за поправка на вдлабнатини/места. Во споредба со традиционалните машини, нашата машина има помали споеви за заварување, кои можат ефикасно да спречат оштетување на бојата против корозијата од другата страна на панелот. Дебелина на заварувањето : 0,6-1,2мм/0. Повеќе нивоа на моќност - Комплет за поправка на заварувачот на автоматски заварувачи опремена со пиштоли за заварување и влечење пиштол, можете брзо да се префрлите помеѓу различни функции за заварување. 7 режими/алатки за заварување, 10 нивоа на моќност за ваш избор, можете да ги користите вистинскиот режим на заварување и моќност според состојбата на телото на автомобилот. Висок квалитет-Машината за заварување на места вграден моќен систем за ладење за да се обезбеди ефикасност на заварувањето, истовремено обезбедувајќи брза дисипација на топлина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди