.

.

New
Houchu бебешки пешаци појас за дишење прилагодлив агол крилен ранец Деца прицврстувачи

Houchu бебешки пешаци појас за дишење прилагодлив агол крилен ранец Деца прицврстувачи

DEN 1038.40

Тековен
Во продавницата

Тип на ставка : Агол крило ранец на ранец Материјал : платно. Боја : црвена, сина. Големина : 1,2-1,3м. Пакет : 1 прицврстувач на ранец на крилја со агол на компјутер. Боја : Црвен, сино пакување : 1 компјутерски ранец на ранец на ранец на ранец : Големина на платно : 1.3m Тип на ставка : Агол крило ранец за ранец Забелешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи Пред да нарачате. Ви благодарам за разбирањето. Ве молиме, разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Ви благодарам за вашето разбирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди