.

.

New
Fevas носеше 10mm X 100mm Мозочен Удар ПНЕВМАТСКИ Cdj2b Серија Нерѓосувачки Челик Мини Цилиндар

Fevas носеше 10mm X 100mm Мозочен Удар ПНЕВМАТСКИ Cdj2b Серија Нерѓосувачки Челик Мини Цилиндар

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Тип : Цилиндар Број на модел : ЦДЈ2Б 10Х100. Тип : CJ2 серија. Големина на отворот : 10мм. големина На Мозочен Удар : 100мм. Пневматски Цдј2б Серија нерѓосувачки Челик мини цилиндритем специфики : Тип : цилиндермодел број : ЦДЈ2Б 10х100тип : ЦЈ2 серија големина : 10ммстрок големина : 100мм.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди