.

.

New
ЕМЕРС Исклучителна-Накит Кутија Акрилик Накит Кутија со 3 Фиоки, Организатор За Обетка Ѓердан Прстен &засилувач; Нараквица, Јасно Накит Дисплеј За Складирање Случа?

ЕМЕРС Исклучителна-Накит Кутија Акрилик Накит Кутија со 3 Фиоки, Организатор За Обетка Ѓердан Прстен

DEN 1094.40

Тековен
Во продавницата

●Кадифената кутија се одвојува, една кутија е повеќенаменска и може да се прошири и надгради ● Деликатно собирање, мека заштита, за да избегнете носење накит.5 См, Материјал : Бакарни ленти завиткани околу рабовите. ●Оваа елегантна кутија за накит, ја одржува вашата комода чиста и уредно. чувајте го накитот организиран, уредно, убаво прикажан, го олеснува изборот!. ● Структура на рамка, дизајн со голем капацитет, складирање на партиции. Име на производот : накит кутија материјал : Бакарни ленти завиткани околу рабовите. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да купите. Исклучување на други предмети освен производи на фотографии од производи. Ве молиме имајте предвид дека поради различните монитори, може да се појави мала хроматска аберација, ве молиме разберете. Горенаведените податоци се само за повикување, големината е рачно мерење, ќе има грешка од 1-3 см, ве молиме дозволете, ви благодарам. Доколку најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта и ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. Добредојдовте на вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги. Ви благодариме што ја посетивте мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за ваша референца, логистика, генерално ќе испраќаме во рок од 1-3 дена, проценетото време на пристигнување е 9-15 дена.Одличен Подарок : Без разлика дали се однесувате кон себе или и давате подарок на вашата девојка, сопруга, мајка или други љубови за Денот на Вљубените, Роденденот, денот на Мајките, Божиќ, Денот на Годишнината или Свадбата. Нашиот случај за накит е идеален избор.● Услуга-продавницата работи со добра волја и го зема задоволството на клиентите како своја цел. Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и извонредноста на нашите производи. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ви нудиме задоволителни решенија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди