.

.

New
Rumia Magnetic Spice Rack за фрижидер, простор заштеди на полици со магнетски фрижидер, организатор со 2 куки за кујна

Rumia Magnetic Spice Rack за фрижидер, простор заштеди на полици со магнетски фрижидер, организатор со 2 куки за

DEN 207.84

Тековен
Во продавницата

【Spacepace Saving & Unat Countertop】-магнетната полица може да се цица на фрижидерот за да заштедите простор и да го направите countertop поареен и уреден 【✅ ​​Лесна инсталација и користете】-лесно да се користи решетката за магнетни зачини за фрижидер, нема потреба од дупчење и завртки. Се прицврстува на страната на фрижидерот со силни магнетни својства. 【✅ ​​Моќниот магнетски-магнетниот дизајн му овозможува да држи до 6 килограми тежина без да се лизне, совршен за држење зачини, чаши, тегли, шишиња. Куките исто така можат да се користат за виси ножици или други алатки за лесни. 【-широко применливост】 -изгодна за адсорпција на која било метална површина, покрај фрижидерот, исто така може да се adsorbed на страната на машината за перење, микробранова печка и други уреди, идеална за складирање на домови и кујни. 【✅ ​​Perpectefect После продажбата на услугата】-Секој организатор на магнетски фрижидер што се продава од нас ќе ја добие најдобрата услуга по продажбата. Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас. 【Spacepace Saving & Unat Countertop】-магнетната полица може да се цица на фрижидерот за да заштедите простор и да го направите countertop поареен и уреден. 【✅ ​​Лесна инсталација и користете】-лесно да се користи решетката за магнетни зачини за фрижидер, нема потреба од дупчење и завртки. Се прицврстува на страната на фрижидерот со силни магнетни својства. 【✅ ​​Моќниот магнетски-магнетниот дизајн му овозможува да држи до 6 килограми тежина без да се лизне, совршен за држење зачини, чаши, тегли, шишиња. Куките исто така можат да се користат за виси ножици или други алатки за лесни. 【-широко применливост】 -изгодна за адсорпција на која било метална површина, покрај фрижидерот, исто така може да се adsorbed на страната на машината за перење, микробранова печка и други уреди, идеална за складирање на домови и кујни. 【✅ ​​Perpectefect После продажбата на услугата】-Секој организатор на магнетски фрижидер што се продава од нас ќе ја добие најдобрата услуга по продажбата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди