.

.

New
12 комплети цветни обрачци на обрачот 4 парчиња 12 инчи дрво обрач центар со штанд 8 парчиња 8 инчи занаетчиски прстени 12 парчиња дрвена база за DIY свадбени занаети укр?

12 комплети цветни обрачци на обрачот 4 парчиња 12 инчи дрво обрач центар со штанд 8 парчиња 8 инчи занаетчиски прстени

DEN 799.84

Тековен
Во продавницата

Доволно количество : ќе добиете вкупно 12 сетови на венец на цветниот обрач, вклучувајќи 4 парчиња од 12 инчи дрвени цветни обрачи со 2 кристални мониста, и 8 парчиња од 8 инчи цветни обрачи со единечна кристална мушка и 12 дрвени основи, погодни за украсување на вашите Свадба, забава за ангажман, доволно количина за да ги задоволите вашите дневни потреби за употреба и декорација Долгорочна употреба : Занаетчиските обрач се изработени од квалитетно дрво со дебелина од 3мм, што е доволно густо за да спречи кршење, деформација или свиткување; Дрвениот штанд е исто така изработен од природно дрво со мазна површина, без закова за да ви ги почеша рацете, доволна тежина може да обезбеди стабилност и рамнотежа на дрвената основа. Лесно за склопување : Не се потребни алатки за инсталирање на обрачот за централниот дел на кругот, само вметнете го дрвениот прстен во празнината на дрвената основа; Исто така, можете да завиткате некои ткаенини, ленти, растенија и други украсни материјали околу обрачот, цветните обрач имаат и кристални мониста што можат да ви помогнат да добиете убави украси за табели на венец за кратко време, одвојниот дизајн на кристалниот приврзок може да ги исполни вашите Различни потреби за декорација. Централно дело на DIY : Можете да користите цвеќиња и растенија во метални занаетчиски метални занаети за да направите деликатни и исклучителни ракотворби, како што се Catchers од соништата, занаети со чипка, ветерни венци, венци, украси за Денот на вineубените, Божиќни украси, не само што можат да ги вежбаат вашите раце -На способност, но исто така забавувајте се со пријателите или семејството; Може да биде идеален подарок и за вашето семејство и пријатели. Wide Application : hoop centerpiece with stand can be flexibly applied to various parties, such as wedding table, bridal shower, baby shower, dating, anniversary, honeymoon, party decoration, event, head table, home decor, bar, bridal shops, bars, Кафулиња, хотели, ресторани и повеќе, да создадете романтична, слатка и топла атмосфера за вашата забава. Доволно количество : ќе добиете вкупно 12 сетови на венец на цветниот обрач, вклучувајќи 4 парчиња од 12 инчи дрвени цветни обрачи со 2 кристални мониста, и 8 парчиња од 8 инчи цветни обрачи со единечна кристална мушка и 12 дрвени основи, погодни за украсување на вашите Свадба, забава за ангажман, доволно количина за да ги задоволите вашите дневни потреби за употреба и декорација. Долгорочна употреба : Занаетчиските обрач се изработени од квалитетно дрво со дебелина од 3мм, што е доволно густо за да спречи кршење, деформација или свиткување; Дрвениот штанд е исто така изработен од природно дрво со мазна површина, без закова за да ви ги почеша рацете, доволна тежина може да обезбеди стабилност и рамнотежа на дрвената основа. Лесно за склопување : Не се потребни алатки за инсталирање на обрачот за централниот дел на кругот, само вметнете го дрвениот прстен во празнината на дрвената основа; Исто така, можете да завиткате некои ткаенини, ленти, растенија и други украсни материјали околу обрачот, цветните обрач имаат и кристални мониста што можат да ви помогнат да добиете убави украси за табели на венец за кратко време, одвојниот дизајн на кристалниот приврзок може да ги исполни вашите Различни потреби за декорација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди