.

.

New
Автоматско враќање на Asuvud и повеќекратни тренинзи за основни агли , AB ролериско тркало за абдоминална вежба фитнес трошка опрема за вежбање за домашни вежби

Автоматско враќање на Asuvud и повеќекратни тренинзи за основни агли , AB ролериско тркало за абдоминална вежба фитнес

DEN 7541.44

Тековен
Во продавницата

Триаголната структура е стабилна и ергономска; Може да го решите вашето проблематично тркало во стомакот и да го преиспитате автоматското тркало за враќање на стомакот и лесно да имате добро тело Проширено двојно тркало, автоматско враќање; триаголна структура, стабилна и безбедна; широка рамна текстура, безбедност што не се лизга; Кула пролет, тивка и мазна; двојна пена, удобно потење; Внатрешна и надворешна поправка, интелигентна сопирачка. Ролерот за тркала може да се користи за маснотии, да ви помогне да изгубите тежина и да го обликувате вашето тело. Може да помогне во истегнување и вежбање на абдоменот, рацете, градите, рамената, мускулите на грбот и да се добие шест пакувања, а спортското тркало ќе помогне во зајакнувањето на јадрото на вашата јадро. Нашето АБ тркало е погодно за сите нивоа на фитнес, од почетник до напредно. Без разлика дали сте возрасен, маж, жена или дете, тоа е вашиот идеален вежби за стомакот, но не се препорачува за луѓе со проблеми со долниот дел на грбот. Име на производот : Двоен тркала за враќање на стомакот : Двоен пролет Силен опсег на дизајн на враќање : Опсег на 100 кг-500kgfitness : Абдоминален ефект Колор : Нето-тежина на Blue Product : И жените / тинејџерите. Само го продаваат тркалото на стомакот, ние не продаваме други производи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди