.

.

New
Сакајте ја вашата диња од диња за мажи и жени, пом -бени, зимски капи, ладни гравчиња, памук направен плетен топло густо чекори

Сакајте ја вашата диња од диња за мажи и жени, пом -бени, зимски капи, ладни гравчиња, памук

DEN 576.00

Тековен
Во продавницата

100% памук Направено во САД. Совршено за секојдневна употреба : Нашиот унисекс Beanie е дизајниран да ве одржува топло за време на секоја авантура. Ова е совршено за жените и мажите да носат на дневна основа. Нејзиното вклопување ја обезбедува потребната топлина додека не вршите притисок врз главата. Дизајн со висок квалитет : Оваа мека двојна дебела зимска капа е направена со нашето трговско значење за зашивање на цик-Zag. Нашата природна памучна гравче со кожна лепенка е совршено зашиена што го прави стилски додаток со вашата облека. Грижа и долготрајно : За најдобра грижа, оваа гравче треба да се измие во ладна вода и перење во торба за миење. Користете благ детергент и суво суво на високо. Бидете сигурни дека ќе го отстраните ПОМ пред миењето. Не сте сигурни од која гравче да изберете? Ние нудиме различни опции на гравчиња и во различни бои!. Beanies со цел : ние не само што ве одржуваме топло. Ние донираме 50% од нашите нето -профити на непрофитни организации за поддршка на борбата против карциномот на педијатри. Од 2012 година, сакајте ја дињата има донирано илјадници наши памучни гравчиња. Theубовта вашата диња пом beanie има црвена кожна лепенка од јавор, разоткриена со логото Loveубовта вашата диња на предната страна и одвојливото крзно од крзно. Овие гравчиња се многу пријатни и топли и се вклопуваат повеќе. Големина : 9 ”x 11” Стандард кога е неоткриен. Содржина : 100% памук со увезено faux крзно пом. Грижа : Отстранете го ПОМ пред миењето. Машинско миење ладно. Користете благ детергент. Тргнете се суво на високо. Потекло : Направено во Минеаполис, М.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди