.

.

New
Тоа Е Во Мојата Чаша За Шише СО Днк Со Капак Изолиран Нерѓосувачки Челик Тамблер Двојни Ѕидни Канцелариски Домашни Чаши

Тоа Е Во Мојата Чаша За Шише СО Днк Со Капак Изолиран Нерѓосувачки Челик Тамблер Двојни Ѕидни Канцелариски Домашни

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

304 нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено. Големина : оваа прилагодена чаша изолирана од нерѓосувачки челик доаѓа во една големина, 12oz, за да можете да изберете со доверба. Квалитетен Материјал : оваа печатена изолирана чаша е изработена од нерѓосувачки челик 304,кој е безбеден, нетоксичен и може да издржи високи температури. Внимателен Дизајн : дното на оваа шолја за кафе е опремено со подлога што не се лизга за да спречи лизгање на чашата за време на употребата. Совршен Подарок : изолираната чаша На овој унисекс може да се прилагоди,да направи совршени подароци за семејството,пријателите и соработниците. Совети за чистење : оваа топла изолирана чаша лесно се чисти и може да се користи многу пати.Ве молиме користете топла вода кога ќе ја примите. Нерѓосувачки Челик Изолирани Чаша Двојно Ѕид Еднократно Пиење Чаши.Оваа чаша изолирана од нерѓосувачки челик е еколошка,двокатна и отпорна на топлина, е одличен избор за лична употреба или подарување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди