.

.

New
РАНЕЦ ЗА Пелени VBFOFBV, Големи Унисекс Чанти, Повеќенаменски Пакет За Враќање За Мајки Татковци, Банана Црно-Бел Бран

РАНЕЦ ЗА Пелени VBFOFBV, Големи Унисекс Чанти, Повеќенаменски Пакет За Враќање За Мајки Татковци, Банана

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Премиум Материјал-Изработен од висококвалитетна ткаенина, многу издржлива и не е лесна за бледнее Класичен Дизајн - со двоен патент, прилагодливи ремени за рамо. покрај тоа што ќе го носите на рамената, можете лесно да го носите и со рака. можете да го земете за да излезете, да купувате, да патувате. Повеќе Џебови - еден џеб со патент од надворешниот преден дел и џебови од страните; 4 прегради за внатрешни работи. за вас е погодно да класифицирате и чувате разни предмети. Големина-27х19, 8х36, 5см/10, 6х7, 8х14во, доволно голем за повеќето основни работи, не премногу голем или премал, погоден за мама и тато. Љубезно Потсетување - поради различни екрани на различни уреди и различно светло за снимање, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот објект. Ние сме одговорни за секоја нарачка и ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ние се обидуваме да направиме подобро.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди