.

.

New
VXB Бренд Јапонија MJC-65CS-WH 14mm до 15mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 15mm Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијаметар: 65

VXB Бренд Јапонија MJC-65CS-WH 14mm до 15mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:

DEN 8504.32

Тековен
Во продавницата

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 14мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 15мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. БРЕНДОТ VXB, Nbk Јапонија MJC-65 CS-WH 14mm до 15mmjaw-тип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-65 CS - WH 14mm до 15mm флексибилна Спојка од Типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 14ммспојка Со 2 Дијаметар : 15ммспојка Должина : 90надвор Дијаметар на спојката : 65материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијапроизведени Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)653590152.513 M8/M628/13nbk Јапонија MJC-65 CS-WH 14mm до 15mm флексибилна Спојкамјц-65 CS-WH-14mm-15мм.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди