.

.

New
ABOOFAN 2pcs Свила и За Навивачите Кинески Пејзаж Стил Фанови Лице, Дами Подароци Рамка Цвеќиња Кинески Лотос Коска Декорација Бамбус Црна Ретро Преносни Одржа Перформа

ABOOFAN 2pcs Свила и За Навивачите Кинески Пејзаж Стил Фанови Лице, Дами Подароци Рамка Цвеќиња Кинески Лотос

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

ДЕКОРАТИВНИ ПРЕКЛОПНИ НАВИВАЧИ Совршена забава, перформанси, роденден, домашен декор, донесете стил КИНЕСКИ ТАНЦУВАЊЕ НАВИВАЧИ Преносливиот вентилатор за преклопување е гроздобер и убав. РАЧЕН ВЕНТИЛАТОР за ПРЕКЛОПУВАЊЕ одличен подарок за вашите пријатели или семејство. ПРЕКЛОПЕТЕ ГО ВЕНТИЛАТОРОТ Совршена забава, перформанси, роденден, домашен декор, Денот на Вљубените, донесете стил. СВИЛА ВИТКАЊЕ НАВИВАЧИ Одлично за одржување на ладен, топол блиц, танцување, свадба, црква, забава, подароци. ДЕКОРАТИВНИ ПРЕКЛОПНИ НАВИВАЧИ Совршена забава, перформанси, роденден, домашен декор, донесете стил. КИНЕСКИ ТАНЦУВАЊЕ НАВИВАЧИ Преносливиот вентилатор за преклопување е гроздобер и убав. РАЧЕН ВЕНТИЛАТОР за ПРЕКЛОПУВАЊЕ одличен подарок за вашите пријатели или семејство. ПРЕКЛОПЕТЕ ГО ВЕНТИЛАТОРОТ Совршена забава, перформанси, роденден, домашен декор, Денот на Вљубените, донесете стил. СВИЛА ВИТКАЊЕ НАВИВАЧИ Одлично за одржување на ладен, топол блиц, танцување, свадба, црква, забава, подароци. Пакетот Вклучува 1 x Карактеристики На Вентилаторот За Преклопување-може да се користи за танцување, забави, свадба, родендени, сувенири, подароци и сл. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Свила. - Пренослив вентилатор за преклопување е гроздобер и убав. - Големина : Околу 21 х 37 х 0,2 см. - Совршена забава, изведба, роденден, домашен декор, Денот на Вљубените, донесете стил. - одличен подарок за вашите пријатели или семејство. - Прекрасен рачно изработен вентилатор за преклопување со печатен дизајн. Опис на стоката рачен вентилатор За преклопување Прекрасен рачно изработен рачен вентилатор за преклопување.Свила Виткање Навивачи Пренослив преклопен вентилатор, одличен подарок.Декоративни Преклопни Навивачи Лесни и компактни, можете да го носите насекаде.Кинески Љубители На Танцување може да се користи за танцување, забави, свадба, родендени, сувенири, подароци итн.преклопете Го Вентилаторот Совршен реквизит за забава,, роденден, домашен декор, Денот на Вљубените.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди