.

.

New
Стил На Јапонија СОЏ022 Абалон Шел, Нишики Кои, 9,1 инчи, Црно Сребро

Стил На Јапонија СОЏ022 Абалон Шел, Нишики Кои, 9,1 инчи, Црно Сребро

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Големина на производот : 9,1 инчи (23 см) Тежина : 0,7 мл (20 гр). Материјал : Природно дрво. Земја На Производство : Јапонија. Големина на производот : 9,1 инчи (23 см). Тежина : 0,7 мл (20 гр). Материјал : Природно дрво. Земја На Производство : Јапонија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди