.

.

New
Централниот климатик на Foozet ги опфаќа надворешните единици 26x26x32

Централниот климатик на Foozet ги опфаќа надворешните единици 26x26x32

DEN 409.44

Тековен
Во продавницата

Не користете покривка за климатизација кога климатик е вклучен Проверете и проверете дали нема остри предмети на единицата пред да го ставите капакот. Целосно исушете го производот пред складирање. Премиум на климатик на плоштад - покријте ја централната единица A/C, големина 26 ”долга x 26” ширина x 32 ”висина. Отпорна на избледени и водоотпорни-ткаена полиестерска ткаенина со UV-стабилизирана облога и ламинат подлога отпорна на вода. Издржлив за употреба и нема да попушти во ладно време. Вентилација - отворите за мрежни мрежи овозможуваат проток на воздух, спречете го да се изгради влага. Продолжен живот на A/C - целосно ја штити единицата за наизменична струја од зимските елементи како сонце, лисја, нечистотија, остатоци, дожд, градски бура и снег, минимизирајте ги електричните неуспеси. Инсталација на ветровито - Безбедно со странично затворање на велкро и еластичен кабел за полите за вклопување, лесен за ставање и полетување. Патент на САД во очекување. Сите права се задржани. Премиум на климатик на плоштад - покријте ја централната единица A/C, големина 26 ”долга x 26” ширина x 32 ”висина. Отпорна на избледени и водоотпорни-ткаена полиестерска ткаенина со UV-стабилизирана облога и ламинат подлога отпорна на вода. Издржлив за употреба и нема да попушти во ладно време. Вентилација - отворите за мрежни мрежи овозможуваат проток на воздух, спречете го да се изгради влага. Продолжен живот на A/C - целосно ја штити единицата за наизменична струја од зимските елементи како сонце, лисја, нечистотија, остатоци, дожд, градски бура и снег, минимизирајте ги електричните неуспеси. Инсталација на ветровито - Безбедно со странично затворање на велкро и еластичен кабел за полите за вклопување, лесен за ставање и полетување. Патент на САД во очекување. Сите права се задржани.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди