.

.

New
Zuqiee модерен хром LED интелигентен светлечки светла топла и ладна мијалник басен тапа од бакар со водопад со три дупки бања бања када тапа убава практична тапа

Zuqiee модерен хром LED интелигентен светлечки светла топла и ладна мијалник басен тапа од бакар со

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Рафиниран бакарен предмет : Водач на високо квалитетни бакарни инготи, усвојуваат меѓународен процес на леење на напредни гравитација, производство на прецизни машини, природно, трајно Spool : Софистициран увезен керамички вентил со тврдост сличен на дијаманти, таоцифаксин со висок квалитет, удобна светлина, издржана повеќе од 50 милиони пати што прекинувачот сè уште може да работи непречено и напор, траен водоотпорен. Позлатено : Напреден процес на позлата, по киселина бакар, никел, хром мулти-облога, слој за позлата со добра адхезија фино, униформа боја, одлична отпорност на корозија, површински сјај обезбедуваат светла, дури и константна. Тест производ : Откривање од помошната суровина до деловите на тестот, услужниот век на производот, заптивката на производот до дебелината на производот на површината на тестот на облогата, заштедувајќи го тестот за проток на вода на производот, секој процес претрпува ригорозен тест. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе дадете се од себе за да ви обезбедиме најдобра услуга. Нашата компанија ќе ви ја достави стоката што е можно поскоро, логистичката брзина е побрза од веб -страницата. Рафиниран бакарен предмет : Водач на високо квалитетни бакарни инготи, усвојуваат меѓународен процес на леење на напредни гравитација, производство на прецизни машини, природно, издржливо. Милион пати прекинувачот сè уште може да работи непречено и напор, траен водоотпорен. Дури и постојаниот. Тест производ : Откривање од помошната суровина до деловите на тестот, услужниот век на производот, заптивката на производот до дебелината на производот на површината на тестот на облогата, заштедувајќи го тестот за проток на вода на производот, секој Процес се подложени на ригорозен тест. Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате какви било прашања, ние ќе дадеме се од себе за да ви обезбедиме најдобра услуга. Нашата компанија ќе ви ја достави стоката што е можно поскоро, логистичката брзина е побрза од веб -страницата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди