.

.

New
SLNFXC четка за шминка Постави шминка за коректор за руменило за руменило за шминка за очите за очила за четка за убавина алатки за убавина

SLNFXC четка за шминка Постави шминка за коректор за руменило за руменило за шминка за очите за очила за

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

Погодно за складирање и носење, идеално за патување Додадете свежи бои на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очи, ајлајнер, веѓи, фондација, руменило, фондација и усни. Ви помогне да ја направите косата или лицето. Тој е погоден за сите видови шминка и кожа и може да донесе различни искуства. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Погодно за складирање и носење, идеално за патување. Додадете свежи бои на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очи, ајлајнер, веѓи, фондација, руменило, фондација и усни. Ви помогне да ја направите косата или лицето. Тој е погоден за сите видови шминка и кожа и може да донесе различни искуства. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Погодно за чување и носење, идеално за свежи бои Traveladd до вашиот комплет за четки за шминка за фасади ги вклучува сите сенки за очи, ајлајнер, веѓи, фондација, руменило, фондација и усни. Да ви помогне да ја соберете косата или лицето. Погодно е за сите видови на шминка и кожа и може да донесете различни искуства. Како подарок за себе/семејството/пријателите.Канталност : 8 ITEM Тип : Козметичка четка : 8 парчиња/поставеност : комбинирана Brush Size : 17 * 12 * 3cmpackage Вклучува : 1 * Четка за шминка (со исклучок на други артикли) Белешки : Бојата на производот може да биде малку поразлична од сликата заради различно осветлување и екран. Додавање на рачно мерење, големината на производот ќе има грешка од околу 1-3 см, што подлежи на вистинскиот предмет. Горенаведените димензии се само за повикување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди