.

.

New
На Езерото Време, Езерото Велејќи, Едноставно Рече Бреза Дрво Ѕид Знак

На Езерото Време, Езерото Велејќи, Едноставно Рече Бреза Дрво Ѕид Знак

DEN 2360.16

Тековен
Во продавницата

На Езерото Време (Жолто), Езерото Велејќи, Едноставно Рече Бреза Дрво Ѕид Знак (10х15 Рустикален Домашен Декор, Подготвен Да Висат Уметност), одржлив дрво знак печатени во САД Знакот мери 10 х 15 инчи и дебелина од 1/8 инчи. Печатени Со Грингард Злато Сертифицирани еколошки мастила во САД. Дупка во секој агол, декор знак е подготвен да висат во вашиот дом. Овој оригинален висококвалитетен печатен дрвен знак Од Преса за Фенери може да се пофали со остри детали и живописни слики На Езерото Време (Жолто), Велејќи Езеро, Едноставно Кажано Ѕид Од Бреза Дрво Знак (10х15 Рустикален Домашен Декор, Подготвен За Закачување Уметност). - Знакот за ѕид од дрво има димензии 10 х 15 инчи и дебелина од 1/8 инчи. - Печатено на висококвалитетно одржливо дрво од бреза. - Сликата е отпечатена директно на дрвото со зелени златни сертифицирани еколошки мастила. - Дупка во секој агол, знакот за домашен декор е подготвен за закачување. - Фенер Прес дрвени знаци се дизајнирани и печатени во САД. Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, гроздобер уметност и многу повеќе. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди