.

.

New
Лента за монтирање на пена двострана 1 ролна 0,75 во x 10 ft

Лента за монтирање на пена двострана 1 ролна 0,75 во x 10 ft

DEN 184.00

Тековен
Во продавницата

Пред-пресечен, двостран без киселина, без лигнин. Идеално за белешка. Пред-пресечената лента за монтирање на пена е идеална за уметност и занаети, како што се картички за резервации за отпадоци, постери, покани и други проекти. Секое пред-исечено парче може да држи до 1lb на квадратен во.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди